Haber

Olcay Kılavuz’dan ilk açıklama: Devlet Bahçeli’nin takdiri

DUVAR – Eski Adliyeler Genel Başkanı Sinan Ateş’in öldürülmesiyle gündeme gelen MHP Mersin Milletvekili Olcay Kılavuz, MHP’nin 28. dönem milletvekili aday listesine yeniden girdi. 2018 seçimlerinde Mersin’den birinci olarak aday gösterilen Kılavuz, bu kez 4. aday olarak aday gösterildi.

Sosyal medya hesabı Twitter’dan açıklama yapan Kaptan, “28’inci Dönem Milletvekili Seçimlerinde MHP Mersin Milletvekili adayı olan tüm meslektaşlarımızı tebrik ediyorum. Allah yar ve yardımcımız olsun. Dün, bugün ve yarın mukaddes davamız, aziz ve fedakar teşkilatımızın, liderimiz Sayın Devlet Bahçeli’nin emri ve hizmetindeyiz.”

Ne oldu?

Eski İdeal Ocakları Genel Başkanı Sinan Ateş’in öldürülmesinden önce konum bilgisi paylaşmak ve tetikçi Eray Özyağcı’yı kaçırmakla suçlanan İdeal Ocakları eski Genel Merkez Müdürü Tolgahan Demirbaş, MHP Mersin Milletvekili Olcay Kılavuz’un bulunduğu konutta gözaltına alındı. Kılavuz’un da bulunduğu evde Demirbaş’ın gözaltına alındığına ilişkin polis tutanağının “kaybolduğu” ortaya çıktı. (HABER MERKEZİ)

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu